O nas

Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli w szerokim asortymencie zastosowania. Zarówno w zakresie dużych powierzchni biurowych, jak i małych powierzchni mieszkalnych. Oferta Firmy STOLMAG zawiera pozycje skierowane zarówno do Klientów indywidualnych, jak też Firm/Instytucji.

Z Firmą STOLMAG urządzisz i umeblujesz każde wnętrze!

W ramach wykonawstwa oferujemy szeroką gamę usług przedsprzedażowych, w szczególności w zakresie doradztwa, doboru stylu i kolorystyki, jak również sporządzenia projektu zabudowy meblowej z możliwością wizualizacji. Stawiamy szczególny nacisk na współpracę z Klientem. Dlatego umożliwiamy mu wgląd w przygotowywane projekty w każdym momencie ich realizacji. Oczywiście z zachowaniem pełnego prawa Klienta do przedkładania zastrzeżeń, uwag, wytycznych i żądań. Meble mają służyć Klientowi! Dlatego jego potrzeby zawsze będą traktowane priorytetowo.

Zdajemy sobie sprawę, że meble to nie towar sezonowy o krótkim okresie przydatności, lecz z założenia mają służyć Klientowi przez długie lata, dlatego materiały, których używamy do produkcji mebli, charakteryzują się wysoką jakością i wieloletnią trwałością. Właśnie te cechy powodują, że jesteśmy rozpoznawani na rynku! Każdy z materiałów przed użyciem jest badany i dokładnie sprawdzany pod kątem jakości.

Klient ma prawo być wymagający, dlatego w naszym katalogu branżowym zapewniamy mu szeroki wachlarz kolorów i wykończeń, zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Nawet najbardziej kapryśny Klient znajdzie u nas coś dla Siebie, a jeśli nie znajdzie – to postaramy się to dla niego stworzyć!

Meble biurowe, kuchenne, łazienkowe. Meble do salonu, jadalni, sypialni. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Copyright © 2024 Stolmag
Projekt i wykonanie: whiteghost